Instapklaar bovenwoning met eigen voordeur, voortuin en royaal dakterras
Ben je op zoek naar een sfeervolle en moderne bovenwoning met verrassend veel ruimte? Dan is dit appartement aan de Anemoonstraat 2 a absoluut een bezichtiging waard. Het appartement beschikt over een eigen entree met voortuin, drie slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, een zonnig dakterras én een ruime zolder met stahoogte. Instapklaar en ideaal voor starters, jonge gezinnen of mensen die gewoon comfortabel willen wonen dichtbij het centrum van Leeuwarden.
Indeling
Begane grond:
Eigen voordeur met hal, trapopgang en toegang tot de voortuin.
Eerste verdieping:
Ruime woonkamer met veel lichtinval en een fraaie vloerafwerking. De moderne keuken is voorzien van inbouwapparatuur en heeft een praktische indeling. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een badkamer met douche en wastafel, een separaat toilet en een handige bergkast.
Tweede verdieping:
Hier vind je drie slaapkamers. Vanuit één van de slaapkamers stap je zo het dakterras op – een fijne plek om van de zon te genieten.
Zolder:
Via een vlizotrap bereik je de zolder met stahoogte. Perfect te gebruiken als extra bergruimte.
Buiten
Naast het dakterras heeft de woning ook een voortuin, wat uniek is voor een bovenwoning.
Omgeving
De Anemoonstraat ligt op korte afstand van de binnenstad van Leeuwarden. Met de fiets ben je in ongeveer 5 minuten in het centrum. Ook scholen, supermarkten en andere voorzieningen zijn nabij. Uitvalswegen zijn goed bereikbaar, waardoor je snel de stad uit rijdt.
Bijzonderheden
-Instapklaar boven-appartement met veel ruimte
-Voortuin en dakterras
-Moderne keuken en badkamer
-3 slaapkamers
-Zolder met stahoogte en vlizotrap
-Binnenstad op slechts 5 minuten fietsen
-Een compleet en verrassend appartement waar je zó in kunt.
Maak snel een afspraak voor bezichtiging!