Aan de westkant van Leeuwarden, op korte afstand van de binnenstad, vindt u dit keurige hoekappartement op de eerste verdieping. Het appartement is heerlijk licht dankzij de grote ramen en het extra zijraam in de woonkamer. Met een royale living, twee slaapkamers, een balkon én een eigen berging in het souterrain is dit een zeer aantrekkelijke woning voor starters of als beleggingsobject.
Indeling
Via het afgesloten portiek met intercom komt u binnen in de centrale hal van het appartement. Hier vandaan zijn alle vertrekken bereikbaar. De woonkamer valt direct op door de ruime opzet en de overvloed aan daglicht, dankzij het extra zijraam en de brede raampartijen. De dichte keuken ligt aan de achterzijde en is voorzien van een nette hoekopstelling met kookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken stapt u het balkon op, waar zich ook een handige bergkast bevindt en een trap naar het achterterrein.
Aan dezelfde achterzijde liggen de twee slaapkamers, beide van een goed formaat en voorzien van een laminaatvloer. De badkamer is compact maar praktisch ingedeeld, met een douche, toilet en wastafel. In het souterrain beschikt u bovendien over een eigen afsluitbare berging, ideaal voor fietsen en extra opslagruimte.
Ligging
De Valeriusstraat ligt gunstig aan de westkant van de stad, nabij de ring en uitvalswegen. Met de fiets bent u binnen enkele minuten in de binnenstad. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, scholen, cafetaria en diverse winkels liggen op loopafstand. Achter het complex is bovendien voldoende parkeergelegenheid aanwezig.
Pluspunten op een rij
-Courante ligging aan de westkant van Leeuwarden
-Licht hoekappartement met extra zijraam
-Twee slaapkamers
-Balkon met bergkast en trap naar achterterrein
-Kunststof kozijnen en CV (bj. 2023)
-Eigen berging in het souterrain
-Voldoende parkeergelegenheid aan de achterzijde
-Actieve VvE, bijdrage € 60,- per maand
Interesse in dit leuke appartement? Neem gerust contact met ons op voor het maken van een bezichtigingsafspraak – wij laten het u graag zien!