058-2138888
info@abomakelaars.nl
Facebook

Pioenstraat 19-c 8922 BX Leeuwarden

Vraagprijs € 35.000 k.k.

Omschrijving

Ruime garagebox op afgesloten terrein – Pioenstraat 19-c, Leeuwarden

Ben je op zoek naar extra opslagruimte of een ideale stalling voor je caravan, aanhanger of materialen? Deze ruime en opvallend diepe en hoge (3.30m) garagebox aan de Pioenstraat 19-c in Leeuwarden biedt volop mogelijkheden voor ZZP’ers of particulieren die net even wat meer ruimte nodig hebben. Let op: het betreft geen bedrijfsruimte voor werkactiviteiten, en overlastgevende activiteiten zijn niet toegestaan.

Wat deze garage bijzonder maakt:

Gelegen op een afgesloten, verhard terrein

Binnenmaten ca. 9,50 m diep en tot 3,00 m breed

Binnenhoogte van ca. 3,30 m – ideaal voor een hogere bus of extra opbergstelling

Voorzien van een kanteldeur

Hoog en droog: ook geschikt voor het opslaan van materialen of als stalling voor een oldtimer, boot op trailer of motoren

Elektriciteit en water aanwezig

Houten vliering voor extra opslag

Locatie
De garage bevindt zich in de wijk Bloemenbuurt, een centrale en goed bereikbare plek in Leeuwarden. Binnen enkele minuten ben je op de ringweg of in het centrum. Parkeren voor de deur is mogelijk op het terrein.

Let op: het is geen bedrijfsruimte voor werk of productie, maar ideaal als opslag- of stallingsplek zonder overlast voor omwonenden.

Lees de volledige omschrijving

Contact

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 35.000 kosten koper
Aangeboden sinds
23 juni 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Overigog
Soort bouw
Bestaande bouw

Oppervlakten en inhoud

Perceel
28 m²

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Leeuwarden F 7384
Oppervlakte
28 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
LWD00-F-7384

Garage

Capaciteit
1 auto
Bekijk alle kenmerken

Overige media